תמיד כאן. תמיד בשבילכם.
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הודעתכם נרשמה בהצלחה! אחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.
אופס. משהו השתבש בזמן שליחת הטופס, נסו שוב.
השירותים שלנו

תתרגלו ליותר.
הרבה יותר.

צוות המומחים שלנו בנה בקפידה עבורכם בחברה מגוון פתרונות פיננסים אשר יותאמו לאופי החברה ולצרכי עובדיה. המשימה שלנו היא לספק עבורכם שירותים שיעגנו את בטחונכם ויותאמו לצרכיכם המשתנים בעולמות החיסכון וההגנות הביטוחיות.

מעטפת תפעול למעסיק

אנו מייצרים כתב שירות מותאם ברמת חברה אשר מאפשר לנו לנהל את צורכי המעסיק בהתאם "לחוקה הפנסיונית" שלו ואשר מאפשר ביחד עם הפתרונות המשלימים שלנו לייצר פתרונות גורם מתפעל ברמה אידיאלית.

ליווי לעובדי החברה (שקט למעסיק)

החל משלב קליטת העובד ועד סיום העסקתו של העובד בחברה, אנו מספקים שירות מלא לעובד ולקשר עובד / מחלקת כספים.

ניהול אלטרנטיבות סליקה (גורם מתפעל)

התאמת אלטרנטיבות הסליקה לצורכי החברה מבין מספר אלטרנטיבות אשר אושרו למתן שירות ללקוחות הקבוצה.

מוצרים משלימים על ידי שותפים אסטרטגיים

ביטוח דירקטורים / ביטוח אחריות מקצועית / ביטוח סייבר / ניהול תוכניות תגמול לעובדים /
חשבון נאמנות / סליקה מקוונת

ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה

מטרתו של ביטוח החיים הנה להגן עלינו ועל בני משפחתנו מפני סערות פיננסיות הנובעות מחוסר יכולתו של מי ממפרנסי התא המשפחתי להמשיך ולספק את צרכי הבית. ביטוחים אלו נפוצים מאד באוכלוסייה אולם במרב המקרים נערכים ללא תכנון והתאמה לצורכי המשפחה וללא התייחסות ארוכת טווח לעלותם הכוללת. קבוצת ADVICE מתחייבת לבנות עבורך את הפתרון האפקטיבי ביותר במחיר הטוב ביותר כך שלאורך זמן תוכלו לחסוך ממון רב בעלות ביטוחית על חשבון חברות הביטוח, כספים אשר יוכלו לשרת אתכם ואת היקרים לכם.

ביטוח בריאות

אנו ב-ADVICE משתמשים במירב הפתרונות הקיימים בשוק הפרטי על מנת לספק לך ולמשפחתך פתרון מושלם אשר מתבסס על החוסרים במערכת הציבורית ואינו מהווה ביטוח כפל. אנו שואפים לכך כי בכל אירוע מהותי תמיד יעמוד לרשותך הצוות הרפואי הטוב ביותר, במהירות המקסימלית ועם סל ההגנות הרפואיות המלא. אנו עושים כל זאת בהתבססות על המערכת הציבורית כרובד ראשון אשר נדרש להשלמה ועליו דואגים לרווחתך הרפואית בכל מקרה בו נדרשת הגנה רפואית.

ביטוח שותפים

ביטוח אשר בא להגן הן על בני משפחתך והן על שותפיך העסקיים: מדובר בפתרון אשר מהותו כי במידה ואחד השותפים הולך לעולמו השותף השני לא מוצא את עצמו בפני שוקת שבורה של שותפים חדשים ללא יכולת לתרום לעסק ולעתים ללא מקורות פיננסים המאפשרים לנו לרכוש את חלקם בעסק. מנגד הוא מאפשר לאלו החשובים לנו מכל לקבל את ערכו ההוגן של העסק מבלי להכניס אותם בעל כורכם לנבכי העולם העסקי, על לחציו, הלוואותיו ושלל הבעיות אשר הוא מביא איתו.

ביטוח אנשי מפתח

ביטוח אשר בא להגן על עתידנו הכלכלי מפני חוסר יכולתו של מי מאנשי המפתח בעסק להמשיך ולייצר את ערכיו המוספים לעסק.

ביטוח משכנתא

אנו נדאג לנסות ולספק עבורך את הביטוח הזול ביותר כחלק ממערך ההגנות הפיננסיות הכולל שלך.

ביטוח מזונות

לאחר סיום קשרי נישואין אנו נמצאים פעמים רבות במצב בו מחד אנו מעוניינים להגן פיננסית על ילדינו אך מאידך פתרון הוני אשר ינוהל בידי בן זוגנו לשעבר אינו נכון לנו יותר. ביטוח המזונות של קבוצת ADVICE בא להבטיח כי היה ואנו לא נוכל לספק את צורכי ילדינו יעמוד בפניהם פתרון אחר אשר ייכנס בנעלינו ויגן על אלו החשובים לנו מכל באופן שוטף ותזרימי עד לגיל בו אלו יוכלו לעמוד איתן על רגליהם הכלכליות.

חיסכון פנסיוני

אנו מתמחים בהתאמת פתרונות פנסיונים מתוך ייעוד לשמר את רמת החיים של לקוחותינו פוסט פרישה. אנו רואים בבנייתו הנכונה של החיסכון הפנסיוני כשליחות ולכן פועלים בכל עת להפחתת העלויות.

ניהול הגנות ביטוחיות

מנסיוננו ב-ADVICE, מרבית הלקוחות המצטרפים לשירותנו אינם מודעים לכיסויים הביטוחיים אשר אותם הם צורכים ועוד פחות מכך, לעלויות של כיסויים אלו לאורך זמן. אנו נתאם עבורכם את ההגנות הרלוונטיות תוך הפחתת עלויות ככל שרק ניתן.

ניהול הון פנוי

ב-ADVICE יצרנו עבור לקוחותינו פתרון הוליסטי ייחודי, המאפשר לנו לבחון את ניהול ההון הפנוי שלך כחלק מניהול נכסים כולל (יחד עם חסכונותיך הפנסיונים) וע"י כך לבנות את פתרון ניהול הנכסים האופטימלי עבורך.

תכנון פרישה מוקדמת

ADVICE יצרה פתרון ייחודי המאפשר תוכניות ליציאה לפרישה בגיל צעיר תוך שמירה על רמת החיים שאליה הורגלתם.

רוצים לשמוע עוד? רוצים להתייעץ?
רוצים שנעזור לכם לחסוך, כבר ממחר?
אנחנו כאן בשבילכם, תמיד.

דברו איתנו, זמינים תמיד בשבילכם